Po 21 letech mohu zveřejnit téměř původní verzi hry z roku 1993. Konečně jsem odstranil ochranu proti kopírování a opravil chyby, které byly nejvíce vidět. Tuto verzi čísluji příznačně 0.93, i když vychází z verze označené 1.4. Na staré číslování zapomeňte, jsou pro to dobré důvody.

Balík obsahuje kopii hotové harddiskové instalace. Rozbalte ho na harddisk do cesty \KASANDRA, která je součástí balíku. Distribuci na 3 disketách Stahujte zde. Hru jsem otestoval v emulátorech HATARI a STEEM. Pokud Kasandru neznáte, nevynechte kapitolu Jak se to hraje. Bez návodu se do hry nedá dostat. Optimální konfigurace emulátoru je STE / 8 MHz / 2 MB RAM / TOS 2.06. Na skutečném ST by měl stačit obvyklý 1 MB RAM. Pro toho, kdo by snad požadoval VHS inlay v tiskové kvalitě, jsem připravil tento remake obalu (PDF).

A já mohu dál přemýšlet o verzi 2.16  2.18 🙂

3 komentáře: „Download

  1. Super! Dostal jsem kdysi originálku od bráchy pod stromeček. Ale nebyl jsem schopnej to hrát. Po pár letech se diskety staly nečitelný. Zkusim to zapařit po letech v emulátoru. Díky za uvolnění!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s